Висока швидкість різання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструмент | Плиткоріз |
| Діаметр готового виробу | 200 мм |
| Категорія | Диски |
| Посадкове місце | 25.4 мм |
| Статус товару | В наявності |
| Товщина алмазної кулі | 1.5 мм |
| Торгова марка | Baumesser |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280,26 ₴





