Distar Gabbro MAX 230 мм турбо диск для різання граніту Габро з висотою алмазного шару 12 мм, має посадкове кріплення 22.2 мм, 70 мм.
Додаткові технологічні отвори на корпусі диска Gabbro MAX для кращого охолодження при глухому різі граніту на повну глибину. Дістар Полтава завод виробник алмазного диска Distar Gabbro Max подбав про ресурс і збільшив висоту алмазного шару на 20%.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструмент | КШМ (Болгарка) |
| Діаметр готового виробу | 232 мм |
| Категорія | Диски |
| Охолодження | без охолодження |
| Посадкове місце | 22.23 мм |
| Призначення | Граніт |
| Ресурс (1-5) | 4 |
| Статус товару | В наявності |
| Товщина алмазної кулі | 2.5 мм |
| Торгова марка | Distar |
| Швидкість (1-5) | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 498 ₴





